Sincan Ev İşyeri Kornej Montajları
Sincan Ev İşyeri Kornej Montajları

Sincan Ev İşyeri Kornej Montajları

        

       korniş ile ilgili görsel sonucu

 

Ev ve işyerlerinde perde asmak için kullanılan, metal, plastik benzeri ray tarzındaki nesneye korniş adı verilmektedir. Bir diğer anlamı ile perdelerin takılmış olduğu rayı gizlemek için tahta ya da madenden meydana getirilmiş pervaz olarakta bilinmektedir.

 

            Özellikle yeni binalarda inşaat sonrası takılan korniş çeşitleri, tavanın delinmesi sonucu oldukça fazla pisliğin çıkmasına sebep olmaktadır. Ev ya da işyerleri teslim alındıktan sonra gerçekleştirilen genel temizlik öncesi, korniş takılması gibi pislik çıkaracak işler tamamlanmalı ve ondan sonra profesyonel temizlik ekibi alana sokulmalıdır.

 

Konusunda uzman olan ekibimiz her türlü inşaat veya tadilat pisliği gibi zor temizlik işlerini kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

 

            Zor temizlik işleri belirli bir plan çerçevesinde gerçekleştirilmeli, ayrıca etkili kimyasallar kullanılarak, inşaat - tadilat ya da uzun süre temizlenmemiş yağ, pas gibi kalıntılar temizlenmelidir. İnşaattan dolayı, özellikle seramik alanlara ve duvarlara yapışan kalıcı tozları temizlemek oldukça zordur.

 

Sildikçe geri çıkan tozlar ancak etkili kimyasal temizleyiciler ile tamamen yok edilebilmektedir. Firmamız her türlü temizlik işleri konusunda müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam etmektedir.

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF

 

Müşterilerin keşif talepleri telefon veya e-posta ile alınabilmekte ve randevu tarihi karşılıklı olarak belirlenmektedir. Randevu günleri müşterilerin istekleri yerinde alınmaktadır. İstekler doğrultusunda keşif işlemine başlanmaktadır.


 
İlgili bütün sorunlar ve destek için bize ulaşabilirsiniz!


 
0 543 334 43 07

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014